Saygıdeğer babamız, yaşadığımız süre boyunca bize önce dürüst ve saygılı; sonra azimli, sabırlı ve yenilikçi olmayı öğretti. İş Holding ailesinin her bir üyesinin benimsediği bu değişmez değerler, her zaman ilk günkü çalışma hevesi ve heyecanı ile bize yol gösteren babamızın hiç eskimeyecek öğretileridir.

70 yldan fazla geçmişimizle, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, koşulların imkan verdiği en ileri teknolojileri ve en verimli insan kaynağını kullanarak katma değer yaratmayı, öncü kimliğimizi korumayı ve geliştirmeyi temel prensibimiz olarak görüyoruz.

Olmaz deneni oldurmayı, bunun için hep daha fazla çalışmayı seviyoruz. Sektöre yön veren yatırımlarımzın tamamında, üst ve orta düzey yönetim pozisyonlarında kadın istihdamını artırarak kadının ekonomideki gücünü sağlamlaştrmayı hedefliyoruz. Zamanı yakalayabilmek için teknoloji ve yenilenebilir enerji yatırımlarımıza öncelik veriyoruz. Tiyatro ve sinemanın ayakta kalabilmesine destek olabilmek için var gücümüzle çalşıyoruz.

İŞ Holding olarak istikrarlı bir büyüme politikası izliyoruz. Biliyoruz ki, alışılmışın dışındaki fikirleri hayata geçirmek için cesaret, kararlılık, disiplin ve iyi bir takım çalışması gerekir. Aynı yolda yürüdüğümüz tüm arkadaşlarımızla bu bilinci paylatığımız sürece ufkumuzun aydınlık, yolumuzun açk olduğuna inancımız tamdır.