İŞ Tarım

Geçmişten gelen zeytin ve kayısı yetiştiriciliği tecrübesi, İŞ Tarım çatısı altında geliştirilerek dünyaya ihracat yapan güçlü markalar yaratmıştır. Kırklareli’de bulunan, Avrupa Birliği Standartlarında süt üretimi yapılan çiftliğimizde yetiştirilen büyükbaş hayvanlar, veteriner kontrolünde temiz ve en doğal besinler ile beslenmektedirler. Sadece ineklerimizi ve çiftliğimizi değil, dünyamızın geleceğini de düşünerek kendi enerjisini üreten, suyu, havayı, toprağı koruyarak üretim yapan bir çiftlik olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ovadia

İŞ Holding ayrıca bütün ağaçların ilki ‘zeytin’e sahip çıkabilmek ve bölgede istihdam yaratarak bu kadim kültürü gelecek nesillere aktarabilmek adına, Ayvalık yöresindeki zeytinliklerden tek tek elle toplanan ve organik sertifikalarla üretimi yapılan “OVADIA” markası ile zeytinyağı ihracatı yapmaktadır.

Ayrıca Trakya’da yetişen endemik bitki türleri, tıbbi aromatik bitkiler, gübre ve toprak düzenleyiciler, sürdürülebilir toprak ve su kaynakları konuları başta olmak üzere bir çok alanda AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Diğer Faaliyet Alanları