İş Holding’in temelleri bundan 70 yıl önce üretmekten, çalışmaktan, sabretmekten, şükretmekten hiç vazgeçmeyen değerli ailem sayesinde atıldı. Ben kayısı ağaçlarının arasnda dolaşıp patlayan tomurcukları sayan küçük bir çocukken aslında hayatta ne yapmak istediğimi gayet iyi biliyordum.

Hayaller kurdum, planlar yaptım, çalıştım ve çok şükür istediklerimin çoğunu hayata geçirdim. Ülkemiz bu süreçte zor zamanlardan geçti. Savaşlar, siyasi ve ekonomik krizler, doğal afetler gördük. Biz hep ülkemizde kazandığımızı ülkemize yatırdık. Her şeyden önce kendi çalışanlarımızı ve ailelerini koruyup kolladık. İyi günde de kötü günde de dürüst olduk, bu sayede etrafımızdan hep dürüstlük gördük. İşte bu yüzden bugün evladım gibi gördüğüm tüm çalışma arkadaşlarım evimi kendi evi, işimi kendi işi bilir.

Ailemiz günden güne büyüyor, İş Holding hep yeni ufuklara yelken açıyor. Ne mutlu ki bugün hem evlatlarımın hem şirketlerimizin birbirinden değerli yöneticilerinin başarılarını gururla izliyorum.

Unutmayınız, ancak muvaffak olmamızı sağlayan tüm ilke ve değerlere ne pahasına olursa olsun sahip çıkabildiğimiz sürece başarılı olabiliriz.

Sevgi ve selamlarımla,
Hüseyin ŞAHİN