Ishway

ISHWAY, grubun önemli şirketlerinden İş Gıda çatısı altında yer alan KFC, Pizza Hut ve Krispy Kreme restoran ve mağazalarına lojistik destek vermek üzere kurulmuştur.

Gıda güvenliği standartları doğrultusunda; güvenli, kaliteli ve yasal sınırlar çerçevesinde ürün mal kabulünden, depolanmasına, araca yüklenmesinden satış noktası teslimatına kadar her alanda depolama ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Kaliteden ödn vermeden ülke çapındaki tm KFC, Pizza Hut ve Krispy Kreme restoran ve mağazalarına kuru, soğuk ve donuk gıda ürünlerinin yanında sarf malzemelerinin de tedarik ve dağıtımın sağlamaktadır.

Ishway, kurulduğu günden itibaren sadece İş Holding grup şirketleri için değil, ISHWAY’in uzmanlğına ihtiyaç duyan diğer mşteriler için de faaliyet alanını genişletmek için yatırım yapmaktadır.

Ekspres Kurye Hizmetleri

İş Ekspres

2021 yılında kurulan İş Ekspres, KFC, Pizza Hut ve Krispy Kreme gibi grup şirketlerinin yanı sıra ülke çapındaki süpermarket zincirleri ve on-line alışveriş siteleri için paket servis hizmeti veren bir diğer stratejik şirketimizdir.

Türkiye geneline dağılmış 800 + kurye, merkezi operasyonu ve kendi geliştirdiimiz takip yazlımı ile alınan siparişleri kaliteden ödün vermeden, zamanında, eksiksiz, sıcak ve taze bir şekilde ulatırmaktadr.

Diğer Faaliyet Alanlar