ilkemsahinn

Saygıdeğer babamız, yaşadığımız süre boyunca bize, önce dürüst ve saygılı, sonra azimli, sabırlı ve yenilikçi olmayı öğretti. İş Holding’in her kademedeki tüm çalışanlarının benimsediği bu değişmez değerler, her zaman ilk günkü çalışma hevesi ve heyecanı ile bize yol gösteren babamızın hiç eskimeyecek öğretileridir.

70 yıllık geçmişimizle, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, koşulların imkan verdiği en ileri teknolojileri ve en verimli insan kaynağını kullanarak katma değer yaratmayı, öncü kimliğimizi korumayı ve geliştirmeyi temel prensibimiz olarak görüyoruz.

Yolumuza tükenmez bir güç ve sonsuz bir inanç ile devam ederken kurumsal sosyal sorumluluklarımızı da unutmadık. Destek olduğumuz sivil toplum kuruluşları ve kendi bünyemizde hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz ile birbirinden farklı alanlarda değerler yaratmaya devam ediyor, gelecek nesillere de bu bilinç ve inancı aşılamayı hedefliyoruz.

Biliyoruz ki, alışılmışın dışındaki fikirleri hayata geçirmek için cesaret, kararlılık ve disiplin gerekir. Aynı yolda yürüdüğümüz tüm çalışanlarımızla bu bilinci paylaştığımız sürece ufkumuzun aydınlık, yolumuzun açık olduğuna inancımız tamdır.

 

 

İş Holding Yönetim Kurulu Başkanı