İŞ HOLDİNG

İlk olarak 1950 yılında ev tekstili alanında temelleri atılan İş Holding, yenilikçi ve gelişmeye dönük girişimleriyle yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerde faaliyet gösteren, Avrupa’nın dev firmalarıyla ortak girişimlerde bulunan bir şirketler grubu haline gelmiştir.

Grup şirketleri yönetiminin dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmesiyle hızlanan kurumsallaşma süreci ve istatistiki analizler sonucu yapılan önemli yatırımlarla İş Holding bugün, Tekstil, Enerji, Medya, İnşaat ve Tarım konularında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz

Bilgi birikimimizi ve irademizi en etkin biçimde kullanarak grup şirketlerimiz için sürdürülebilir büyümeyi sağlamak.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde “düşük maliyet, yüksek verimlilik” ilkesiyle şirketlerimiz ve ortaklarımız için devamlı bir katma değer yaratarak kârlılığımızı artırmak ve sonucunda küresel, aktif bir oyuncu olmak.

İŞ AHLAKIMIZ

Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için güvenilir ve dürüst bir marka olmak.

Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğundan yola çıkarak onlara yatırım yapmak, çalışma ortamını sürekli iyileştirmek.

Evrensel bilgiye değer veren, bilgi paylaşımına inanan, şeffaf, bilgiyi elde etme, kullanma ve saklama konusuna özen gösteren bir firma olmak.

Her zaman çevre bilinciyle, tarihi ve kültürel dokuya zarar vermeden üretim faaliyetlerini sürdürmek.